frankkinslow

Dr Frank Kinslow to chiropraktyk, doradca duchowy i wynalazca metody Quantum Entrainment® (w skrócie QE®) lub leczenia kwantowego.
Przez długi okres swojego życia studiował jogę, w latach 70. zdobył wykształcenie w zakresie mediacji transcendentalnej i zajmował się nauką o inteligencji kreatywnej pod kierunkiem Maharishi Mahesh Yogi. To wieloletnie doświadczenie stworzyło później grunt dla rozwoju tego fenomenalnie prostego sytemu QE®.

Dziś prowadzi on seminaria na temat technik QE®, skierowane do wszystkich zainteresowanych tą prostą i efektywną metodą – w szczególności dla osób mających zawód medyczny jak i związanych z innymi branżami, które chciałby wzbogacić swoje życie poprzez QE®.
Ponadto prowadzi on także zajęcia na Everglades University w Sarasota, często jest gościem w programach telewizyjnych i audycjach radiowych i podróżuje po całym świecie, aby rozsławić tę technikę.

Więcej informacji na temat jego interesującego życia i rozwoju znajdziesz na jego angielskojęzycznej stronie internetowej www.quantumentrainment.com.