Terapia Fotobiomodulacji

Urządzenie emituje światło podczerwieni LED przechodzące przez czaszkę i wnikające głęboko w tkankę mózgową. Zwiększa ono produkcję ATP i poziom tlenu we krwi do tkanki mózgowej, zwiększa aktywność mózgu, poprawia pamięć i zwiększa możliwości poznawcze.

Więcej informacji

Terapia wodorotlenowa

Według setek badań, wodór jest bardzo dobrym antyoksydantem. Wodór może szybko przeniknąć do każdej struktury komórkowej, przez barierę krew-mózg i neutralizować toksyczne reaktywne formy tlenu (hydroksyl).

Więcej informacji

Terapia Nefrytowa – Syogra

Nefryt to kamień półszlachetny znany jako naturalne źródło promieni podczerwonych przenikających do 6 cm w głąb ciała. Masaż rolkami z nefrytu powoduje regenerację organizmu i uruchomienie w nim naturalnych mechanizmów obronnych.

Więcej informacji

Biorezonans – HUNTER

System diagnostyki nieliniowej (NLS) – Unikalna aparatura diagnostyczna, oparta jest na analizie spektralnej wirowych pól magnetycznych organizmów żywych. NLS daje możliwość otrzymania najbardziej pełnej informacji o zdrowiu i najwcześniejszych objawach zachorowań w tym również onkologicznych, co nie jest możliwe przy zastosowaniu jakichkolwiek innych metod badań.

Więcej informacji

Irydologia

Analiza koloru oraz budowy tęczówki oka. Służy do zdobycia cennych informacji odnośnie stanu zdrowia, np: wrodzona siła lub słabość narządów, gruczołów i tkanek; poziom złogów toksycznych w narządach; lokalizacja stanów zapalnych w organizmie; podrażnienie lub stan zapalny jelit; ucisk na serce; blokady układu limfatycznego; upośledzone wchłanianie składników odżywczych

Więcej informacji

Analiza kwantowa rezonansu

Quantum Resonance Magnetic Analyzer – QMRA

Analizator wykorzystuje innowacyjne technologicznie projekty z dziedzin medycyny, bioinformatyki, elektrotechniki i innych nauk. Korzystanie z medycyny kwantowej jako podstawy teoretycznej posłużyło w stworzeniu zaawansowanego urządzenia elektronicznego, pozwalającego sprawdzać słabe pole magnetyczne ludzkich komórek.

Więcej informacji

Terapia wisceralna

Zlikwidowanie zastojów żylno-limfatycznych w narządach i przestrzeniach wokół nich, wyeliminowanie przemieszczeń narządów wewnętrznych, prowadzi do normalizacji czynności fizjologicznych i regeneracji całego organizmu, bez konieczności stosowania silnych preparatów leczniczych.

Więcej informacji

Plazmoterapia

Plazmoterapia jest skuteczna gdyż oddziałuje na cały organizm jednocześnie, zarówno na patogeny w układzie krążenia jak i w układzie nerwowym. Z plazmoterapii korzystać może każdy, także bez wcześniejszej diagnostyki, która pozwoli na kontrolę eliminacji patogenów.

Więcej informacji

Konsultacje Online

Udzielamy porad zdalnych, telefonicznie jak i na Zoom.

Zamówienia kierować na: gabinet@pranahouse.eu

Po otrzymaniu wpłaty ustalamy telefonicznie terminy porad.

Więcej informacji