Terapia Fotobiomodulacji

Urządzenie emituje światło podczerwieni LED przechodzące przez czaszkę i wnikające głęboko w tkankę mózgową. Zwiększa ono produkcję ATP i poziom tlenu we krwi do tkanki mózgowej, zwiększa aktywność mózgu, poprawia pamięć i zwiększa możliwości poznawcze.

Więcej informacji

Terapia wodorotlenowa

Według setek badań, wodór jest bardzo dobrym antyoksydantem. Wodór może szybko przeniknąć do każdej struktury komórkowej, przez barierę krew-mózg i neutralizować toksyczne reaktywne formy tlenu (hydroksyl).

Więcej informacji

Terapia Nefrytowa – Syogra

Nefryt to kamień półszlachetny znany jako naturalne źródło promieni podczerwonych przenikających do 6 cm w głąb ciała. Masaż rolkami z nefrytu powoduje regenerację organizmu i uruchomienie w nim naturalnych mechanizmów obronnych.

Więcej informacji

Terapia wisceralna

Zlikwidowanie zastojów żylno-limfatycznych w narządach i przestrzeniach wokół nich, wyeliminowanie przemieszczeń narządów wewnętrznych, prowadzi do normalizacji czynności fizjologicznych i regeneracji całego organizmu, bez konieczności stosowania silnych preparatów leczniczych.

Więcej informacji

Plazmoterapia

Plazmoterapia jest skuteczna gdyż oddziałuje na cały organizm jednocześnie, zarówno na patogeny w układzie krążenia jak i w układzie nerwowym. Z plazmoterapii korzystać może każdy, także bez wcześniejszej diagnostyki, która pozwoli na kontrolę eliminacji patogenów.

Więcej informacji