POŁĄCZENIE DWÓCH URZĄDZEŃ W JEDNEJ TERAPII TO OPTYMALNE ROZWIĄZANIE W CHRONICZNYM ZMĘCZENIU
DEPRESJI I NIE TYLKO


OSCYLATOR – Głęboka relaksacja poprzez dźwięk

Naukowcy wyjaśniają działanie oscylatora w ten sposób: normalna, zdrowa komórka ma potencjał elektryczny 70 – 90 miliwoltów, z wiekiem lub przy chronicznym zmęczeniu zmniejsza się do 50 milivoltów a komórka chora lub rakowa ma potencjał 15 milivoltów. Wobec tego wysoki potencjał przynosi komórkom równowagę na zasadzie resetowania, synchronizacji z częstotliwościami zdrowych komórek.

Właściwie Oscylator ma ogromne działanie na wszystkie problemy zdrowotne, które mają swoje odzwierciedlenie w zachwianiu potencjału komórek i tutaj niestety ale powinnyśmy wymienić wszystkie schorzenia przewlekłe, wyczerpanie fizyczne jak i urazy fizyczne – powypadkowe. Oczywiście, jeżeli w organizmie mamy do czynienia z bardzo dużą ilością patogenów, proponuje się wtedy terapię Rife w celu ich zmniejszenia i przyśpieszenia okresu powrotu do równowagi homeostazy inaczej do zdrowia.


PLAZMOTERAPIA – usuwanie patogenów za pomocą urządzenia Reifa, u którego możemy regulować zakres częstotliwości. Jest to jedno z najmocniejszych urządzeń na świecie i dlatego terapie możemy przeprowadzać rozpoczynając od kilkunastominutowego posiedzenia, sukcesywnie przyzwyczajając układ odpornościowy do koncentrowania energii w celu neutralizacji toksyn i pomniejszenia reakcje Herxeimera, która może być bardzo dokuczliwa. Z plazmoterapii korzystać może każdy, także bez wcześniejszej diagnostyki, która pozwoli na kontrolę eliminacji patogenów. Plazmoterapia jest skuteczna gdyż oddziałuje na cały organizm jednocześnie, zarówno na patogeny w układzie krążenia jak i w układzie nerwowym, co dotyczy przede wszystkim boreli i jej koinfekcji a borelioza (stan chorobowy) jest jedną z nieuleczalnych problemów zdrowotnych przez medycynę konwencjonalną. Więcej na temat działania Plazmy – czytaj pod zakładką „PLAZMOTERAPIA”


STOSOWANIE

Terapie rozpoczynamy od 10 minut, wzrastająco co drugi dzień po 2 minuty. Maksymalnie za jednym posiedzeniem pod działaniem urządzeń można przebywać 30 minut. Osoby z diagnozą nowotworu lub niemowlęta – sesje rozpoczynamy od 5 minut, wzrastająco. W przypadkach wyjątkowych można wykonać sesje działania urządzeń 30 lub 60 minutowych, jednakowoż zwraca się tutaj uwagę na to by przerwy pomiędzy sesjami były dłuższe aby organizm miał czas na to by naprawiać we własnym zakresie rezonans swoich komórek.

Najlepsze wyniki osiągamy, jeśli zabieg powtarzamy od 2 do 3 razy w tygodniu.


PRZECIWWSKAZANIA

Stymulatory serca lub inne urządzenia w lub na ciele
Ciąża karmienie piersią
Epilepsja


Polecamy zabrać ze sobą wodę, która zostaje poddana działaniom plazmy i która będzie miała wpływ na nasz organizm poza sesjami na urządzeniu by szkodliwe substancje zostały uwalniane i wydalane poza organizm.

Na temat wody plazmowanej czytaj pod zakładką „Plazmowanie wody”