Hunter – Metapathia – Metatron

System diagnostyki nieliniowej (NLS) – Unikalna aparatura diagnostyczna, oparta jest na analizie spektralnej wirowych pól magnetycznych organizmów żywych. NLS daje możliwość otrzymania najbardziej pełnej informacji o zdrowiu i najwcześniejszych objawach zachorowań w tym również onkologicznych, co nie jest możliwe przy zastosowaniu jakichkolwiek innych metod badań.

Więcej informacji

Irydologia

Analiza koloru oraz budowy tęczówki oka. Służy do zdobycia cennych informacji odnośnie stanu zdrowia, np: wrodzona siła lub słabość narządów, gruczołów i tkanek; poziom złogów toksycznych w narządach; lokalizacja stanów zapalnych w organizmie; podrażnienie lub stan zapalny jelit; ucisk na serce; blokady układu limfatycznego; upośledzone wchłanianie składników odżywczych

Więcej informacji

Analiza kwantowa rezonansu

Quantum Resonance Magnetic Analyzer – QMRA

Analizator wykorzystuje innowacyjne technologicznie projekty z dziedzin medycyny, bioinformatyki, elektrotechniki i innych nauk. Korzystanie z medycyny kwantowej jako podstawy teoretycznej posłużyło w stworzeniu zaawansowanego urządzenia elektronicznego, pozwalającego sprawdzać słabe pole magnetyczne ludzkich komórek.

Więcej informacji

Plazmoterapia

Plazmoterapia jest skuteczna gdyż oddziałuje na cały organizm jednocześnie, zarówno na patogeny w układzie krążenia jak i w układzie nerwowym. Z plazmoterapii korzystać może każdy, także bez wcześniejszej diagnostyki, która pozwoli na kontrolę eliminacji patogenów.

Więcej informacji

Terapia Zenni

Metoda Zenni uchroni Cię przed operacją, zlikwiduje guzki, doda energii. Stosowane pobudzają układ nerwowy, co w konsekwencji powoduje wzmożoną aktywność organizmu i daje efekty terapeutyczne.

Więcej informacji

Magnetoterapia

Terapia uznana przez Światową Organizację Zdrowia za metodę bezpieczną i nie dającą istotnych efektów ubocznych, mająca naukowo udowodnioną skuteczność dla ponad 50 schorzeń (m. in. osteoporoza, choroba Parkinsona, SM, cukrzyca, nadciśnienie).

Więcej informacji