OSCYLATOR

Oscylator jest urządzeniem rezonansowym, który generuje szerokie spektrum częstotliwości z subtelnymi, harmonicznymi dźwiękami. Efektem jego działania jest głęboka relaksacja i poczucie dobrego samopoczucia.

George Lakhovsky wybitny naukowiec zakłada, że ​​każda komórka w organizmie jest powiadamiana przez Oscylator a siła życiowa ożywi ją ponownie. Technika i doświadczenie praktyczne są proste i piękne dzięki swojej prostocie.


Głęboka relaksacja poprzez dźwięk

W ostatnich latach, terapie dźwiękiem przybrały na sile. Odnotowano wiele badań naukowych a wyniki często są niezwykłe. Proste urządzenie, które generuje częstotliwości muzyki jest jedyne w swoim rodzaju i od lat, niemal bezszelestnie, używane do wszystkiego. Badania i doświadczenie pokazują, że głęboka relaksacja, najbardziej skutecznym sposobem jest, aby wrócić do równowagi. Na całym świecie, metoda ta jest uznawana jak i stosowana nie tylko przez naukowców ale także specjalistów medycyny naturalnej.

Naukowcy wyjaśniają działanie oscylatora w ten sposób: normalna, zdrowa komórka ma potencjał elektryczny 70 – 90 miliwoltów, z wiekiem lub przy chronicznym zmęczeniu zmniejsza się do 50 milivoltów a komórka chora lub rakowa ma potencjał 15 milivoltów. Wobec tego wysoki potencjał przynosi komórkom równowagę na zasadzie resetowania, synchronizacji z częstotliwościami zdrowych komórek.

 


ZASTOSOWANIE

Zastosowanie Oscylatora na całym świecie wykorzystywane jest przez terapeutów i lekarzy z powodzeniem w takich przypadkach jak:

Brak odporności organizmu
Depresja
Fibromialgia
Ból
Stres
Proces gojenia się
Bezsenność
Artretyzm
Astma
Niedokrwistość
Miażdżyca
Zapalenie żył i tętnic
Angina
Guzy nowotworowe
Rak – wszystkie rodzaje

Właściwie Oscylator ma ogromne działanie na wszystkie problemy zdrowotne, które mają swoje odzwierciedlenie w zachwianiu potencjału komórek i tutaj niestety ale powinnyśmy wymienić wszystkie schorzenia przewlekłe, wyczerpanie fizyczne jak i urazy fizyczne – powypadkowe. Oczywiście, jeżeli w organizmie mamy do czynienia z bardzo dużą ilością patogenów, proponuje się wtedy terapię Rife w celu ich zmniejszenia i przyśpieszenia okresu powrotu do równowagi homeostazy inaczej do zdrowia.


STOSOWANIE

Terapie rozpoczynamy od 10 minut, wzrastająco co drugi dzień po 2 minuty. Maksymalnie za jednym posiedzeniem pod działaniem Oscylatora można przebywać 30 minut. Osoby z diagnozą nowotworu lub niemowlęta – sesje rozpoczynamy od 5 minut, wzrastająco. W przypadkach wyjątkowych można wykonać sesje działania oscylatora 30 lub 60 minutowych, jednakowoż zwraca się tutaj uwagę na to by przerwy pomiędzy sesjami były dłuższe aby organizm miał czas na to by naprawiać we własnym zakresie rezonans swoich komórek.

Najlepsze wyniki osiągamy, jeśli zabieg powtarzamy od 2 do 3 razy w tygodniu.


PRZECIWWSKAZANIA

– Stymulatory serca lub inne urządzenia w lub na ciele
– Ciąża karmienie piersią
– Epilepsja


Polecamy zabrać ze sobą wodę, która zostaje poddana działaniom plazmy i która będzie miała wpływ na nasz organizm poza sesjami na urządzeniu by szkodliwe substancje zostały uwalniane i wydalane poza organizm.

Na temat wody plazmowanej czytaj pod zakładką „Plazmowanie wody”

Urządzenie jest repliką oryginalnego urządzenia Lakhowsky i wykonywane jest na zamówienie. Jest najsilniejszym i najstabilniejszym urządzeniem na świecie, zasilany 220/240 V wersja z zegarem (timer), zmienna przerw iskrowych i gałką regulacją precyzyjną zmianę impuls na sekundę. Zasilacz wysokiego napięcia wewnątrz, posiada certyfikat CE i oraz system skojarzenia zabezpieczeń.