Matrix Energetics
Sztuka transformacji

Na początku było sensacyjne odkrycie. W roku 1997 Richard Bartlett zaobserwował coś zaskakującego podczas leczenia jednego z pacjentów: kiedy go lekko dotykał, koncentrując się przy tym na określonej intencji, był w stanie wprowadzić pacjenta w stan równowagi fizycznej i psychicznej. Chodziło tu o to, że odnalazł on dwa wrażliwe pod względem energii punkty korespondujące z danym problemem. Jego odkrycie było sensacją. Błędy postawy ciała znikały natychmiast, emocjonalne obciążenia rozwiązywały się same, pacjenci doznali ulgi i czuli się pełni energii. Bartlett zauważył, że metoda ta może być bez problemu przekazywana innym. Każdy, początkujący czy też doświadczony, profesjonalny użytkownik, może zastosować metodę dwóch punktów i wywołać spontaniczne procesy reorganizacyjne – zaskakująco szybko i w sposób nieskomplikowany.

Metoda Matrix Energetics opracowana i zarejestrowana przed Bartletta w USA może przypominać czary, wyniki zgadzają się jednak z podstawami fizyki energetycznej i fizyki kwantowej, teorii Superstring i pól morfogenetycznych Sheldrake’s. Może być stosowana na dolegliwości cielesne i psychiczne oraz w celu zmiany naszego życia w każdy możliwy sposób. Chodzi to w zasadzie o zmianę ograniczonego myślenia i nastawiania do tematu zdrowia i chorób – oraz o zmianę naszych „oczywistych” poglądów na temat funkcjonowania świata i otaczającej nas rzeczywistości. Często pacjent widzi i odczuwa zastosowanie pewnego rodzaju fali poruszającej – wydaje się, że ciało wchodzi chwilowo w stan w pełni odprężonej fali. Może się to zdarzyć w pozycji stojącej, siedzącej lub leżącej. Aby odnaleźć części ciała, na które „fala” w optymalny sposób oddziałuje, łączy się silne intencje z zastosowaniem lekkiej metody poruszania. Nieświadomość i pola biofizykalne działają na siebie nawzajem. Pola biofizykalne tworzą aktywną, ciągle drgającą matrycę. Matryca ta i jej połączenia odpowiadają za szybkie i ciągłe działanie w całym organizmie.

Choroby, a także zaburzenia emocjonalne to elementy zakłócające pola informacji w matrycy. Zastosowanie pola odbudowuje przepływ informacji biologicznych, dzięki czemu ciało może znowu w odpowiedni sposób reagować na stymulatory z otoczenia wewnętrznego i zewnętrznego.

Co zatem dokładnie robisz, stosujące metodę dwóch punktów opracowaną przez dr. Bartletta? Tworzysz i przekształcasz swoją rzeczywistość na poziomie kwantowym.

Ten nowy wzór myślowy otwiera Ci natychmiastową drogę do nowych płaszczyzn świadomości, które umożliwiają interakcję ze światem materialnym i jego transformację. W ten sposób dolegliwości fizyczne i emocjonalne mogą zostać uleczone z prędkością jednej myśli. I wszystko to dzieje się po prostu, nawet nie będziesz mieć poczucia, że cokolwiek zrobiłeś.

Dr Richard Bartlett o Matrix Energetics