TERAPIA INFRA RED + MUZYKOTERAPIA + AROMATERAPIA
W Prana House mamy Państwu do zaoferowania terapię lampami Infra Red w połączeniu z aromaterapią i muzykoterapią. Z pewnością wszystkie te czynniki korzystnie wpłyną na zdrowie, urodę i samopoczucie.

 

Tak niewiele potrzeba, aby doskonale poczuć się we własnej skórze, problemy odsunąć na drugi plan i poznać fantastyczne działanie lamp Infra Red. Lecznicze działanie promieniowania podczerwonego polega na wywoływaniu w tkance biologicznej reakcji termicznych. To dobroczynne promieniowanie łagodzi, a nawet likwiduje bóle mięśniowe, leczy kontuzje, stany zapalne, zaburzenia krążenia. Promieniami podczerwonymi można leczyć choroby skóry, mięśni, rwę kulszową, wysokie ciśnienie krwi, stres, zmęczenie, reumatyzm, ból głowy, artretyzm, bezsenność, przeziębienia. Podczerwień korzystnie działa też na układ oddechowy, sercowo-naczyniowy, na gospodarkę wodno-elektrolitową, pracę nerek i wielu innych gruczołów, obniża napięcie mięśni. Dodatkowo promieniowanie podczerwone oczyszcza skórę i tkanki podskórne z toksyn, likwiduje cellulit i wspomaga odchudzanie.

 

Organizm rozgrzewany jest od wewnątrz. Promieniowanie podczerwone wnika w głąb ciała nawet do 4cm, pobudzając krążenie krwi, wywołując intensywne pocenie. Jednocześnie aż 80% energii zostaje przetworzone na ciepło wewnątrz ciała. Źródłem ciepła są lampy, zwane promiennikami, wytwarzające promieniowanie podczerwone podobne do słonecznego, pozbawionego jednak szkodliwych promieni UV.

Wystarczy 40 minut, aby uzupełnić zapasy brakującego nam, szczególnie jesienią i zimą, słońca. Relaksacyjna muzyka w połączeniu z kojącymi i dobroczynnymi olejkami eterycznymi łagodzi stres, rozluźnia spięte mięśnie, wycisza i uspokaja.

Dodatkowo, na życzenie klienta, smarujemy ciało olejkiem arganowym ze złotem koloidalnym, którego intensywność wchałaniania jest znacznie większa, gdy ciało jest rozgrzane lampami Infra Red.

Zabieg odprężający
AROMATERAPIA + INFRARED + MUZYKOTERAPIA – 40 minut relaksu