zabiegi

Aby utrzymać skórę w dobrej kondycji potrzebna jest jej systematyczna pielęgnacja. Z wiekem nasza skóra traci elastyczność i sprężystość, zmniejsza się produkcja kolagenu, szybciej traci wodę, co w efekcie prowadzi do powstawania zmarszczek, bruzd, zmian starczym.

LARENS – KOSMETYKI Z BIOPEPTYDAMI

Składniki:

BIOAKTYWNY KOLAGEN – zapobiega przed utratą nawilżenia, ujędrnia i pobudza komórki do produkcji własnego kolagenu. Skóra staje się gładsza i delikatniejsza, poprawia się jej sprężystość i napięcie. W szybkim tempie odzyskuje jędrność, elastyczność i zdrowy wygląd. Wygładza zmarszczki oraz hamuje proces starzenia się.

PEPTYDY – głównym działaniem peptydów jest ułatwianie „komunikacji” między komórkami oraz stymulacja naturalnych procesów fizjologicznych w skórze. Ponadto polipeptydy wzmacniają płaszcz ochronny skóry, zapobiegając działaniu szkodliwych czynników. Peptydy zawarte w kosmeceutykach Larens służą do przenoszenia składników aktywnych w głąb skóry. Mają właściwości energetyzujące – pobudzają komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny. Są pomocne w walce z przebarwieniami – rozjaśniają i wyrównują koloryt skóry. Efektem ich zastosowania w kosmetyce jest sprężyste ciało, wypełnienie bruzd i nierówności, a także zapobieganie wiotczeniu skóry.

AMINOKWASY – wykazują zdolność zatrzymywania wilgoci, są składnikiem NMF (Natural Moisturizing Factor), czyli naturalnego czynnika nawilżającego skórę. Działają naprawczo na skórę, zwiększają działanie higroskopijne innych składników NMF. Zmiękczają i uelastyczniają naskórek.

Unikalne efekty stosowania preparatów Larens z kompleksem naturalnych peptydów pozyskiwanych z wybranych gatunków ryb słodkowodnych:

– Intensywne i długotrwałe zwiększenie poziomu nawilżenia i ujędrnienia skóry
– Spowolnienie procesu starzenia się skóry, wygładzenie zmarszczek i zahamowanie powstawania nowych
– Regeneracja naskórka i zabezpieczenie przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi
– Optymalna poprawa wyglądu i kondycji skóry.
– Poprawa regulacji gospodarki hydro-lipidowej i funkcji ochronnych skóry
– Intensywnie odżywiona skóra
– Przyspieszenie procesów naprawczych naskórka
– Zmniejszenie łamliwości włosów i paznokci
– Dostarczanie niezbędnych składników odżywczych w głębokie warstwy skóry
– Widoczna poprawa owalu twarzy
– Działanie łagodzące i kojące
– Szybkie rezultaty w walce z niedoskonałościami skóry (trądzik, zaczerwienienia, podrażnienia)
– Widocznie zmniejszone obrzęki
– Zapewnienie odczucia liftingu skóry
– Przyśpieszenie procesu tworzenia się nowych komórek
– Silna regeneracja naskórka