masaz

MASAŻ TACHIONOWY 
to innowacyjny masaż całego ciała, opracowany przez Al Paul Body Magic Academy, z inspiracji i pod merytoryczną egidą Life Improvement Institute LLC w USA, który jako jedyny na świecie wykorzystuje energię tachionową i daje możliwość naprawiania zaburzeń energetycznych prowadzących do choroby ciała fizycznego lub powstałych w wyniku takiej choroby W praktyce oznacza to powrót organizmu do energetycznej harmonii czyli homeostazy, co w wielu przypadkach jest po prostu spontanicznym uzdrowieniem, gdyż dzieje się niejako bez ingerencji w strukturę fizyczną człowieka. Jest to możliwe dlatego, że energia tachionu jest tym elementem, który łączy wszystko co istnieje z nieskończenie inteligentną platformą informacyjną Boskiej kreacji.

masaz1

Masaż ciała, stosowany jako zabieg fizjoterapeutyczny już od czasów Hipokratesa, kiedy stanowił naturalną metodę leczniczą, był tak naprawdę zabiegiem uzdrawiającym czyli synchronizującym energię będącego żywym organizmem bytu człowieczego z energią wszechświata w celu harmonijnego współdziałania i współistnienia.
Na poziomie ciała fizycznego taką harmonię nazywamy homeostazą a na poziomie energetycznym (emocje, umysł, duch) miłością, aczkolwiek generalnie rzecz biorąc to jedno i to samo.

masaz2-200x300masaz3-200x300

W ogólnie znanych i stosowanych ponad 40-tu rodzajach masażu, tylko niewielka ich część przynosi efekt opisany powyżej. Uzyskanie takiego efektu harmonii podczas masażu zależy od wszystkich elementów w nim stosowanych. W masażu tachyonowym,  główną rolę powodującą jego uzdrawiający efekt stanowi specjalny olej tachyonizowany w Instytucie Advanced Tachyon Technologies w USA. Dzięki opatentowanemu procesowi tachyonizacji, uzyskane przez olej właściwości są transferowane na ciało podczas zabiegu masażu i sprawiają, że staje się ono anteną tachyonową umożliwiającą człowiekowi korzystanie z uzdrawiającej energii tachionu nawet przez kilka dni po masażu.

Efekt masażu tachyonowego w sferze szeroko pojętego zdrowia dla każdego jest inny a jego manifestacja czy intensywność na poziomie fizycznym i energetycznym zależy od kondycji zdrowotnej człowieka i poziomu jego świadomości. Biorąc pod uwagę fakt, że w dzisiejszym, nowoczesnym i mało naturalnym świecie raczej trudno o ludzi totalnie zdrowych i o takich co mogą dożyć w zdrowiu 120-tu lat  to doświadczenie masażu tachyonowego każdemu daje ogromną szansę nie tylko na zmianę przekonań w sferze zdrowia i długowieczności, ale także szanse na osiągnięcie życiowej szczęśliwości bo tego właśnie należy się spodziewać kiedy zaczyna działać energia tachionu. Pozytywne efekty masażu tachyonowego, zwłaszcza odczucia totalnego relaksu, spokoju, wewnętrznej harmonii i zdrowienia są mniej lub więcej odczuwalne natychmiast po masażu a w niektórych przypadkach można się również spodziewać natychmiastowych i spektakularnych uzdrowień.

Transformacja uzdrawiającej energii tachionu następuje już w czasie masażu, kiedy olej tachyonowy aplikowany jest na ciało i trwa tak długo, aż warstwa oleju zostanie usunięta podczas kąpieli. Kąpiel w wannie przedłuża aktywność energetyczną oleju bo nie zostaje on całkowicie usunięty ze struktury ciała podczas kąpieli, natomiast gorąca i długotrwała kąpiel pod prysznicem usuwa olej całkowicie.

Masaż tachyonowy jest pro-zdrowotnym masażem uzdrawiającym człowieka na poziomie energetycznym (sub atomowym) prowadzonym przez masażystów certyfikowanych przez Life Improvement Institute LLC – Al Paul Body Magic Academy w USA.

Aktualnie autoryzowanymi placówkami pro-zdrowotnymi oferującymi masaż tachionowy w Polsce są:
Salon Kosmetyczny SONIA, ul.Piękna 2, 82-500 Kwidzyń, tel. 605 225 675  www.zdrowezycie.org
Prana House, ul. Okrzei 9, 59-900 Zgorzelec, tel. 75 640 8522   www.pranahouse.eu 
Studio Zdrowia i Urody, Bankowa 17, Jelenia Góra,  tel. 506 206 195

Zabieg gościnnie wykonuje Alex Polanski – przedstawiciel Life Improvement Institute LLC – USA.

Czas trwania zabiegu 1.5 – 2 godz łącznie z analizą twojego pola energetycznego (aury) – otrzymasz zdjęcie „przed i po zabiegu”.