Polecamy Państwu zabiegi w naszej saunie Infra Red w połączeniu z pasem masującym na brzuch i pośladki. Gwarantujemy szczupłą sylwetkę i jędrne ciało!

Sauna Infra Red to kabina, w której zamontowane są lampy na podczerwień. Ich promieniowanie wnika aż 4 cm w głąb ciała, pobudzając krążenie krwi oraz wywołując intensywne pocenie. Sauna ta korzystnie wpływa na pracę serca, oddychanie, usprawnia metabolizm, oczyszcza organizm ze zgromadzonych toksyn, wzmacnia odporność oraz hartuje, idealnie sprawdza się przy leczeniu bólów mięśniowych, zwichnięć oraz kontuzji, a dodatkowo doskonale nadaje się do spalania tkanki tłuszczowej oraz redukcji cellulitu. Dzięki saunie nie tylko oczyszczamy organizm od środka, ale i sprawiamy, że nasze ciało zaczyna wyglądać korzystniej, co nie jest bez znaczenia dla samopoczucia i nastroju.

Jeśli zależy nam na spektakularnych efektach, warto po zabiegu poddać się działaniu pasa masującego na brzuch czy pośladki. Sylwetka staje się smuklejsza, bardzo szybko likwidowany jest cellulit, a terapia odchudzająca staje się bardziej efektywna. Pas masujący Syogra Twin Power pozwala osiągnąć wszystkie te efekty bez najmniejszego wysiłku.
Wykorzystuje on silny, oscylujący i penetrujący ruch masujący. Regularny trening sprawia, że nasze ciało staje się smukłe, sprężyste i pozbawione nadmiernej tkanki tłuszczowej. Wibracja wprowadza mięśnie w skurcz, nie tylko te powierzchniowe, ale także najgłębiej leżące grupy mięśniowe szkieletu czepnego i podporowego. Stosując trening wibracyjny oddziałujemy na nawet aż do 95-97% włókien mięśniowych, w przeciwieństwie do zwykłych ćwiczeń gdzie osoby niewytrenowane oddziałują na 40-50%, a sportowcy wyczynowi do 70% włókien. Mięśnie odbierają masaż od 15 do 50 drgań na sekundę. Nawet, gdy daleko Ci do uprawiania sportu, możesz osiągnąć fascynujące efekty i wygląd. Przy regularnym stosowaniu aż u 80% użytkowników zauważono utratę wagi. Pas posiada opcje masażu wibracyjnego, wyszczuplającego i odchudzającego. Regulacja i intensywność masażu zależy tylko i wyłącznie od klienta. Co ważne tego typu trening chroni stawy i jest odpowiedni dla każdej grupy wiekowej. Przed zabiegiem pasem masującym smarujemy miejsca przewidziane do masażu specjalnym olejem imbirowym „ANTYCELLULITE”, który przyśpiesza spalanie tłuszczu i jednocześnie ujędrnia skórę.

W naszym gabinecie proponujemy połączenie tych dwóch zabiegów, które z pewnością sprawią, że nasze ciało stanie się smuklejsze, ładnie wyrzeźbione i pozbawione nadmiernego tłuszczu.
Co ważne, wszystko to bez zbędnego wysiłku i ćwiczeń.

Zapraszamy do naszego gabinetu Prana House, gdzie profesjonalna kadra z pewnością znajdzie dla Państwa odpowiedni zabieg czy terapię.

CZAS I CENA ZABIEGU
SAUNA INFRA RED 30min + Masaż Pasem 30 minut
Cena regularna 41,- zł
Cena promocyjna 35,- zł