Gabinet Prana House daje Państwu możliwość ze skorzystania z serii zabiegów intensywnie redukujących problematyczne strefy ciała.

Program stosowany jest na brzuch , uda oraz pośladki.
Zabieg ten składa się z :
30 minutowej sesji w saunie Infra Red,
zabiegu masażerem podciśnieniowym,
zabiegu urządzeniem Byas Body Lifter,
Czas trwania zabiegu wynosi ok. 90 minut.

Krok 1. Sauna Infra Red
Sauna powoduje rozgrzanie tkanki tłuszczowej , dzięki temu błony komórek tłuszczowych stają się bardziej przepuszczalne i mogą zostać szybciej spalone. Poprzez nadmierną potliwość Sauna Infra Red jest również pomocna w pozbyciu się cellulitu wodnego . Dodatkowo otwierają się pory skóry i razem z potem pozbywamy się wszelkich zanieczyszczeń oraz toksyn z organizmu.

Krok 2. Masaż podciśnieniowy
Działanie masażu polega na rytmicznym i kontrolowanym zasysaniu i masowaniu fałdu skórnego.
Podgrzana wcześniej tkanka tłuszczowa w saunie zostaje rozbita na jeszcze mniejsze części co jeszcze bardziej usprawnia jej spalanie.

Krok 3. Byas Body Lifter
Jest to urządzenie które , w tym przypadku , wykorzystuje frekwencję radiową ( fale radiowe)
Stworzone zostały specjalnie dostosowane dwa programy w celu redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu.

1. SHAPING – fale radiowe o częstotliwości 500 KHZ docierają do tzw. skóry właściwej i działają przeciw cellulitowi i mniejszym obszarom problematycznym.
2. SLIMMING – fale RF o częstotliwości 300 KHZ docierają do podskórnej tkanki tłuszczowej. Ciepło wytwarzane w skórze powoduje przyspieszenie przemiany materii tkanki tłuszczowej i szybsze jej spalanie , błony komórek tłuszczu stają się przepuszczalne dzięki czemu ostatecznie są usuwane z organizmu przez układ limfatyczny.

Normalna cena zabiegu 151zł

Cena pojedynczych masaży
podciśnieniowy – 60zł
Byas Body Lifter – 75zł
sauna Infra Red – 16zł