TERAPIA RIFE’A – PLAZMOTERAPIA

Dr. Royal Raymond Rife był wielkim naukowcem i zrealizował swoją wizję stworzenia generatora częstotliwości by móc leczyć wszelkiego rodzaju choroby. Wynalazca poświęcił swoje życie na studiowanie zależności pomiędzy częstotliwościami komórek a chorobą. Jego badania udowodniły że wszystkie mikroorganizmy, w tym komórki nowotworowe, wirusy, bakterie, mają swój własny rezonans o unikalnej częstotliwości. Wieloletnie eksperymenty wykazały że kombinacja pewnych częstotliwości impulsów świetlnych może zniszczyć drobnoustroje bez szkody dla zdrowych tkanek. W ten sposób powstałe urządzenie Rife’a zaczęło mieć zastosowania w klinikach i gabinetach naturo terapeutycznych, do wykonywania tzw. Plazmoterapii.

Zanieczyszczenie krwi, limfy – widoczne pod mikroskopem jest punktem zapalnym powodującym wiele schorzeń, także tych nieuleczalnych jak i np. alergii metodami diagnostycznymi według Prof. Dr. Enderlein – jak analiza żywej kropli krwi w ciemnym lub kolorowym polu widzenia, doskonale udowodni nam patogenność krwi. Diagnostyka biorezonansowa według dr Helmuta Schimmela i R.Volla można z dokładnością do 95% stwierdzić obecność patogenów w organizmie, których medycyna konwencjonalna nie znalazła metody by się ich pozbyć skutecznie, szybko i bezinwazyjnie. Więcej na temat metod i dokładności diagnostyki proszę poczytać w zakładce „Diagnostyka”

Wracając do plazmoterapii, która jest wykonywana za pomocą urządzenia Rife’a możemy regulować jej zakres częstotliwości. Jest to jedno z najmocniejszych urządzeń na świecie i dlatego terapie możemy przeprowadzać rozpoczynając od kilkunastominutowego posiedzenia, sukcesywnie przyzwyczajając układ odpornościowy do koncentrowania energii w celu neutralizacji toksyn i pomniejszenia reakcje Herxeimera, która może być bardzo dokuczliwa. Z plazmoterapii korzystać może każdy, także bez wcześniejszej diagnostyki, która pozwoli na kontrolę eliminacji patogenów. Plazmoterapia jest skuteczna gdyż oddziałuje na cały organizm jednocześnie, zarówno na patogeny w układzie krążenia jak i w układzie nerwowym, co dotyczy przede wszystkim borelii i jej koinfekcji, a borelioza (stan chorobowy) jest jedną z nieuleczalnych problemów zdrowotnych przez medycynę konwencjonalną. Więcej na temat działania Plazmy – czytaj pod zakładką „PLAZMOTERAPIA”


STOSOWANIE

Ze względu na moc urządzenia terapie rozpoczynamy od 10 minut, wzrastająco co drugi dzień po 2 minuty. Maksymalnie za jednym posiedzeniem pod działaniem można przebywać 30 minut. Osoby z diagnozą nowotworu lub niemowlęta – sesje rozpoczynamy od 5 minut, wzrastająco. W przypadkach wyjątkowych można wykonać sesje działania Plazmy 30 lub 60 minutowych, jednak tylko i wyłącznie po uprzednim oczyszczeniu – detox organizmu uzgodnionym z obsługą gabinetu.

 Najlepsze wyniki osiągamy, jeśli zabieg powtarzamy od 2 do 3 razy w tygodniu, zmniejszając reakcje Herxeimera, która może doprowadzić nawet do zatrucia wątroby i powiązanymi z tym skutkami ubocznymi.


ZASTOSOWANIE

Zastosowanie Plazmy na całym świecie wykorzystywane jest w klinikach naturo terapeutycznych, przez terapeutów i lekarzy z powodzeniem w każdym problemie zdrowotnym, zarówno przy zwykłych infekcjach jak i zaawansowanych problemach patologicznych. Doskonale zdaje egzamin przy terapiach bólu sekundarnych jak i tych chronicznych.

Rozbijanie guzów nowotworowych, usuwanie kurzajek i plam na skórze Do terapii miejscowych jak oddziaływanie na żołądek, kręgosłup, oczy, stawy, nos, itd. doskonale nadają się elektrody TESLI. Więcej na temat elektrod Tesli czytaj „ELEKTRODY TESLI”.


PRZECIWWSKAZANIA

– Stymulatory serca lub inne urządzenia w lub na ciele
– Ciąża karmienie piersią
– Epilepsja


Polecamy zabrać ze sobą wodę, która zostaje poddana działaniom plazmy i która będzie miała wpływ na nasz organizm, poza sesjami na urządzeniu, by szkodliwe substancje zostały uwalniane i wydalane poza organizm.

Na temat wody plazmowanej czytaj pod zakładką „Plazmowanie wody”.