Pierwotnie linie meridiana naszego ciała, nazywane czasami także liniami akupunktury, łączone były z energetycznymi liniami z naszą planetą. Siatka tych linii była tak skonstruowana, że wykraczała poza nas i łączyła nas z o wiele większą siatką linii energetycznych, która łączyła nas z całym wszechświatem. Z czasem zostaliśmy oddzieleni od tych linii. The Reconnection® łączy „nowe“ linie aksjatonalne. Umożliwiają one nam wytwarzanie niezwykle wysokich częstotliwości drgań do celów leczniczych i dla naszej ewolucji. Linie aksjatonalne są częścią ponadczasowej sieci inteligencji i zaliczają się do obiegu istniejącego w równoległych wymiarach, który dostarcza podstawowej energii dla funkcji odnowy ludzkiego organizmu. The Reconnection® integruje i aktywuje te nowe linie, poprzez co możliwa staje się wymiana energii, światła i informacji, ponowne połączenie włókien DNA oraz reintegrację „łańcuchów” (występujących jednocześnie lub równolegle płaszczyzn egzystencji).

Poster_Eric_Pearl_US
Wskazówka:
Mimo, że nie jest to założeniem, zalecamy przed Reconnection® od jednego do dwóch seansów Reconnective Healing®. Bliższych informacji na ten temat udzieli terapeuta Reconnective Healing® w Prana House.

Dalsze informacje na temat The Reconnection® znajdziesz ponadto na amerykańskiej stronie internetowej Erica Pearla: www.TheReconnection.com

Dla Twojej pewności: do prowadzenie seminariów na temat Reconnection® i Reconnective Healing® uprawnieni są Eric Pearl i zespół trenerów Reconnection®. Proszę także mieć na uwadze, że jedynie oficjalnie uprawnieni absolwenci kursu Level I/II mają kwalifikacje do przeprowadzania seansów Reconnective Healing® oraz że jedynie oficjalnie uprawnieni absolwenci kursu Level III maja kwalifikacje do przeprowadzania Reconnection®. W sprawie sprawdzenia certyfikatu Terapeuty proszę zajrzeć w zakładkę „UPRAWNIENIA TERAPEUTY”.

Materiał filmowy NBC o The Reconnection®