Quantum Entrainment® (leczenie kwantowe) w żaden sposób nie zastąpi lekarza ani zastosowania leków w sensie medycznym. Nie może być także zastosowane w celu postawienia diagnozy. Nie można także zapewnić, że przy jego zastosowaniu przeprowadzona zostanie terapia lub leczenie w klasycznym sensie medycznym lub je zastąpi. W przypadku konieczności pomocy lekarskiej lub diagnozy medycznej mogę polecić Państwu lekarzy i terapeutów z kwalifikacjami medycznymi.

Leczenie kwantowe nie jest także metodą leczenia w ścisłym tego słowa znaczeniu. Osoba praktykująca leczenie kwantowe nie jest uzdrowicielem, gdyż nie robi sama z siebie „nic”. Jest to coś, co aktywuje siły samoistnego leczenia.

System te nie może obiecać sukcesu ani nie może zastąpić wizyty u lekarza. Proszę działać na własną odpowiedzialność!

Nie ma możliwości, aby ta metoda lecznicza wyrządziła komuś szkodę, gdyż poza delikatnym dotykiem przez terapeutę nie mają miejsca żadne inne działania ani aplikowanie substancji. W najgorszym przypadku po prostu niczego Państwo nie odczują i nie powstanie żadne działanie.

Quantum Entrainment®, QE®, uczucie Eu, intencja QE lub Eufeeling® to terminy zarejestrowane w międzynarodowej terminologii Franka Kinslowa i VAK-Verlags GmbH. Używanie ich wymaga pozwolenia ich właścicieli prawnych.