LARENS S.O.S SKIN CARE
intensywnie regenerujący krem zawierający kompleks naturalnych peptydów , dzięki czemu chroni przed czynnikami zewnętrznymi oraz utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia.

LARENS AQUA SPRAY
to odświeżająca i nawilżająca mgiełka do twarzy , która daje uczucie komfortu oraz chroni przed szybką utratą wody.

LARENS HYDRO BALANCE FACE CREAM
jest to silnie nawilżający krem do twarzy , dający wielogodzinne uczucie komfortu . Przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju cery. Dogłębnie odżywia i nawilża skórę , szybko się wchłania , wzmacnia płaszcz lipidowy skóry , chroni przed czynnikami zawnętrznymi , niweluje wpływ stresu i zmęczenia na kondycję skóry. Intensywnie regeneruje , hamując procesy starzenia , działa łagodząco , chroni przed wolnymi rodnikami.Skóra staje się elastycznia , gładka i promienna.

LARENS FACE GEL
żel peptydowy do twarzy , szyi i dekoltu o działaniu liftingującym i przeciwzmarszczkowym. Zapobiega wiotczeniu skóry oraz łagodzi podrażnienia. Bogaty w bioaktywne substancje stymuluje odbudowę naturalnego kolagenu , redukując widoczne objawy starzenia.

LARENS PERFECT BODY CREAM
intensywnie nawilżający i wygładzający krem do ciała. Sprawia , że skóra staje się delikatna i dobrze napięta. Wykazuje również działanie łagodzące podrażnienia po opalaniu lub po depilacji.

LARENS HAIR & BODY REPAIR SPRAY
peptydowe serum do ciała i włosów. Regeneruje oraz odżywia skórę i włosy , chroni przed czynnikami zewnętrznymi , łagodzi oraz naprawia uszkodzoną skórę czy włosy.

LARENS BODY & REPAIR GEL
peptydowy żel do ciała , włosów i paznokci. Bogaty w bioaktywne substancje stymuluje odbudowę naturalnego kolagenu , ujędrnia i odżywia skórę , włosy i paznokcie . Zapobiega powstawaniu cellulitu i rozstępów.

 

PROPOZYCJE ZABIEGÓW
1. Larens- zabieg intensywnie regenerujący na twarz – polecany przy cerze suchej , naczyniowej , dojrzałej
– masaż twarzy przy użyciu „S.O.S SCIN CARE” 20 minut
– krem „HYDRO BALANCE FACE CREAM”
– spray „AQUA SPRAY”

2. Larens – zabieg przeciwzmarszczowy na twarz – polecany przy cerze starczej , dojrzałej , kruchej – tracącej elastyczność
– masaż twarzy przy użyciu „S.O.S SCIN CARE” 20 minut
– krem „HYDRO BALANCE FACE CREAM”
– żel „FACE GEL”

3. Larens – zabieg intensywnie regenerujący do ciała – polecany przy skórze suchej , cieńkiej , naczyniowej , po kąpieli słonecznej
– masaż wybranej partii ciała przy użyciu „S.O.S SCIN CARE” 30 minut
– krem „ PERFECT BODY CREAM”
– spray „ HAIR&BODY REPAIR SPRAY”

4. Larens – zabieg ujędrniająco-napinający do ciała – polecany przy zwiodczałej skórze , tracącej elastyczność , w przypadku widocznych rozstępów oraz przy problemach z cellulitem
– masaż wybranej partii ciała przy użyciu „S.O.S SCIN CARE” 30 minut
– krem „PERFECT BODY CREAM”
– żel „BODY & REPAIR GEL”

Cena na twarz : 60zł
Cena na ciało : 80zł